סידור וארגון ארונות בבית הלקוח

הגיע הזמן לסדר ארונות?

עונת מעבר, התרחבות המשפחה, אולי ארון חדש, מעבר דירה מרגש או פשוט צורך לסדר שפקד את הבית.. כל אלו הן סיבות מוצדקות לסידור הארונות בבית!

אז אנו עומדים אל מול ארון הבגדים שלנו, תוהים מאיפה מתחילים לסדר? האם צריך להוציא את הכל החוצה או לסדר תוך כדי שמירה על ה"סדר" הקיים? האם הסדר כולל מיון? והאם יש דרך לשרוד את סידור הארונות מבלי להשתגע?

הטיפים הבאים יעזרו לכם לא רק לשרוד את הסדר בארונות אלא גם להפוך אותו ליעיל יותר ונעים יותר וגם לשמור עליו לטווח ארוך יותר – אך לפני הכל חשוב לעצור ולמיין. אין טעם לאחסן פריטים שאין בהם צורך; החל מבגדי ילדים, נעליים ישנות וכלה מצעצועים וכלי מטבח – ההמלצה שלי: תרמו את החפצים הלאה, ופנו מקום בבית לחפצים החשובים לכם באמת.

סידור ארונות במעבר דירה - עוברים בסדר

הנה הטיפים שיעזרו לך לצלוח את הסידור:

הטיפ החשוב ביותר בסידור ארון בגדים הוא לשמור על הפרדה לפי עונות.

מומלץ להקפיד על הביגוד העונתי בארון חדר השינה, ואילו את הבגדים שלא בעונה לאחסן בחדר הארונות או בארונית אחסון. אם אין מספיק מקום בחדר השינה יש לפזר בשאר הארונות שבחדרי הבית – במדפים העליונים.

את הבגדים יש לסגור בשקיות ניילון בוואקום ששומרות על הבגדים מפני לכלוך ומזיקים, חוסך מקום רב בארון ומסייע לשמור על סדר וארגון.

אם ברצונכם לשמור בגדי ילדים 'לילד הבא', גם כאן מומלץ לכבס תחילה את הבגדים, לארוז בשקיות וואקום ולשמור בארון אחסון. כך הבגדים נשמרים בריח נעים ומוגנים מפני אבק למשך שלוש שנים ויותר.

שמיכות פוך, כריות ושמכות חורף – גם כאן מומלץ לשמור בשקיות וואקום ולאחסן בארגז מצעים, במגירת אחסון מתחת למיטה או בחדר הארונות (במדף עליון)

נעליים מומלץ לאחסן בארון נעליים מיועד (ארון צר עם דלת נפתחת ומדפים משופעים) אותו ניתן לרכוש בכל חנות ריהוט לבית. לא כדאי להשאיר נעליים במדף התחתון של ארון הבגדים, משום שבגדי התליה סופגים את הריח, והארון כולו עלול להדיף ריח לא נעים – יש להפריד נעליים מכל ארון סגור שאינו מיועד לו. 

הקפדה על מיון ואחסון

ההקפדה על מיון ואחסון חפצים ובגדים, ופינוי לתרומה או אשפה של  חפצים מיותרים, תעזור לכם לא רק להגיע לארונות מסודרים אלא גם להנות מהתהליך ולצאת עם תחושת סיפוק ואנרגיה מחודשת.

ואם בכל זאת לאחר הקריאה אתם חשים בעתה גדולה, שאתם זקוקים לעזרה בסידור ארונות בגדים, ארונות ספרים ועוד – היעזרו בנו! 

נגיע אליכם, צוות מקצועי ומיומן שיעזרו לכם לסדר את ארונות ביתכם במהירות וביעילות. ועל הדרך תסדרו גם את ארונות המטבח, ואפילו את ארון התרופות והמחסן.

עוברים בסדר – עם הצוות של יעל הם בדיוק הכתובת עבורכם, מחוללים קסם בכל בית ועושים סדר בחכמה וביעילות והכי חשוב בחיוך ובמקצועיות.

סידור ארונות אחרי מעבר דירה - עוברים בסדר