סידור וארגון ארונות בבית הלקוח לאחר מעבר דירה

מעבר לבית חדש, רילוקיישן או מעבר דירה,  כל אלה הן סיבות מוצדקות לארגון וסידור הארונות בבית!

אז אנו עומדים אל מול ארון הבגדים שלנו, תוהים מאיפה מתחילים לסדר? האם צריך להוציא את הכל החוצה או לסדר תוך כדי שמירה על ה"סדר" הקיים? האם הסדר כולל מיון? 

מהי הדרך הנכונה ביותר לסדר ארון לאחר מעבר דירה?

הטיפים הבאים יעזרו לכם לא רק לשרוד את הסדר בארונות אלא גם להפוך אותו ליעיל יותר ונעים יותר וגם לשמור עליו לטווח ארוך יותר – אך לפני הכל חשוב לעצור ולמיין – בעיקר אם אתם לקראת אריזת דירה, מעבר או רילוקיישן אין טעם לאחסן פריטים שאין בהם צורך; החל מבגדי ילדים, נעליים ישנות וכלה מצעצועים וכלי מטבח – ההמלצה שלי: תרמו את החפצים הלאה, ופנו מקום בבית לחפצים החשובים לכם באמת.

סידור ארונות בגדים, אחרי מעבר דירה - עוברים בסדר

5 טיפים לסידור ארונות לאחר מעבר דירה

  1. הטיפ החשוב ביותר בסידור ארון בגדים הוא לשמור על הפרדה לפי עונות.
    מומלץ להקפיד על הביגוד העונתי בארון חדר השינה, ואילו את הבגדים שלא בעונה לאחסן בחדר הארונות או בארונית אחסון. אם אין מספיק מקום בחדר השינה יש לפזר בשאר הארונות שבחדרי הבית – במדפים העליונים.
  2. את הבגדים יש לסגור בשקיות ניילון בוואקום ששומרות על הבגדים מפני לכלוך ומזיקים, חוסך מקום רב בארון ומסייע לשמור על סדר וארגון בארונות.
  3. אם ברצונכם לשמור בגדי ילדים 'לילד הבא', גם כאן מומלץ לכבס תחילה את הבגדים, לארוז בשקיות וואקום ולשמור בארון אחסון. כך הבגדים נשמרים מסודרים, בריח נעים ומוגנים מפני אבק למשך שלוש שנים ויותר.
  4. שמיכות פוך, כריות ושמכות חורף – גם כאן מומלץ לשמור בשקיות וואקום ולאחסן בארגז מצעים, במגירת אחסון מתחת למיטה או בחדר הארונות (במדף עליון)
  5. נעליים מומלץ לאחסן בארון נעליים מיועד (ארון צר עם דלת נפתחת ומדפים משופעים) אותו ניתן לרכוש בכל חנות ריהוט לבית. לא כדאי להשאיר נעליים במדף התחתון של ארון הבגדים, משום שבגדי התליה סופגים את הריח, והארון כולו עלול להדיף ריח לא נעים – יש להפריד נעליים מכל ארון סגור שאינו מיועד לו. 
סידור ארונות נעלים, אחרי מעבר דירה - עוברים בסדר

לשירותי סידור ארונות לאחר מעבר דירה - צרו איתי קשר עכשיו:

איך לבצע סידור ארונות בצורה נכונה?

אחת הבעיות הקשות ביותר שעומדות בפנינו, ובפרט בפני אימהות שאחראיות על כל הנושא של סידור הבית והחדרים השונים, הוא הנושא של סידור ארונות. לא משנה כמה ננסה, לא משנה באילו שיטות נשתמש, כמה סרטונים או מאמרים נקרא על זה באינטרנט, בסופו של דבר, תמיד נגיע לנקודה בה הארון שלנו או של ילדינו יהיה מבולגן ולא יהיה ניתן למצוא שום דבר.

זה נכון באופן כללי, וזה בוודאי נכון כשאנחנו נדרשים לסדר את הארונות לפני או אחרי מעבר דירה או אחרי שאנחנו מסיימים תהליך של שיפוצים בבית וצריכים לחזור לשגרה. סידור ארונות הוא דבר לא פשוט, בגלל כמויות הבגדים השונות, בגלל העובדה שאנחנו צריכים להתאים את הסידור בהתאם לצרכים, ועל פי רוב, זה יתבצע בהתאם לעונות.

במאמר זה אנחנו נספק מידע אפקטיבי כיצד אפשר לסדר ארונות לפי עונות, בין אם זה כשמדובר באנשים בוגרים ומבוגרים ובין אם זה כשיש ילדים וצריך להתמודד עם שינוי במידות שלהם לעיתים תכופות.

חשוב לציין, אם אנחנו עומדים בפני אריזת דירה או כשאנחנו נדרשים לפרוק ארגזים אחרי מעבר דירה, אז ככל שאנחנו נדע לבצע את התהליך המקדים, כלומר את הסידור בארגזים השונים, בצורה נכונה ויעילה, כך יהיה לנו הרבה יותר קל למצוא את מה שאנחנו מחפשים ולסדר את הפרטים השונים בארונות, בין אם זה על פי חדרים, עונות, גילאים או על פי כל פרמטר אחר שיכול לעזור לייצר תהליך מסודר ונכון.

3 פרמטרים לסידור ארונות על פי עונות, ובכלל:

  1. צריך לסידור הארון צריך להיות על פי מה שנחוץ ועל פי מה שלא. לשם כך, אפשר להתחיל בריקון הארון מכל מה שלא עושים בו שימוש, ולהשאיר אך ורק דברים שמשתמשים בו באופן קבוע או לעיתים מזדמנות, ואז לסדר את הבגדים בהתאם, כשהדברים שנמצאים בשימוש תכוף, יהיה מקדימה, בעוד שדברים אחרים יהיו מאוחר.
  2. מאחר ואנחנו רוצים לסדר על פי עונות, אז באופן טבעי, בגדי קיץ, חולצות טריקו למשל, יהיו במקום יתר נגיש, מאחר ונעשה בהם שימוש גם בחורף וכן נעשה בהם שימוש רב יותר לאורך השנה, מאשר בקיץ. אנחנו צריכים גם לזכור שאותם פריטי קיץ, תופסים הרבה פחות מקום מבגדי חורף, לכן אפשר לשים אותם בפחות מקומות.
  3. סידור וחלוקה על פי צבעים, על פי סגנונות, על פי סדר מסוים שיהיה נוח למצוא כל דבר ובדבר בזמן קצר. אפשר גם לבצע התאמה על פי סוג החדר, למשל, אם מדובר בחדר ילדים נתאים את הסדר בהתאם, לעומת חדר מבוגרים או חדר אחר.

חשוב להדגיש, בשביל שהסדר יעבוד לטובתנו, רצוי שנשתמש בו באופן עקבי מהרגע הראשון ולא נשנה אותו לעיתים תכופות.

סידור לארונות הבגדים לאחר מעבר דירה - עוברים בסדר

מדוע יש להקפיד על מיון ואחסון של חפצים ובגדים?

ההקפדה על מיון ואחסון חפצים ובגדים, ופינוי לתרומה או אשפה של  חפצים מיותרים, תעזור לכם לא רק להגיע לארונות מסודרים אלא גם להנות מהתהליך ולצאת עם תחושת סיפוק ואנרגיה מחודשת.

ואם בכל זאת לאחר הקריאה אתם חשים בעתה גדולה, שאתם זקוקים לעזרה בסידור ארונות בגדים, ארונות ספרים ועוד – היעזרו בנו!

נגיע אליכם, צוות מקצועי ומיומן שיעזרו לכם לסדר את ארונות ביתכם במהירות וביעילות. ועל הדרך תסדרו גם את ארונות המטבח, ואפילו את ארון התרופות והמחסן.

עוברים בסדר – עם הצוות של יעל הם בדיוק הכתובת עבורכם, מחוללים קסם בכל בית ועושים סדר בחכמה וביעילות והכי חשוב בחיוך ובמקצועיות.